Ankilozan Spondilit Tedavi Merkezleri

Ankilozan Spondilite İyi Gelen Bitkiler
29 Mart 2017
Ankilozan Spondilit Alternatif Tedavi
29 Mart 2017

Ankilozan Spondilit Tedavi Merkezleri

ankilozan-spondilit-nedenleri

ankilozan-spondilit-nedenleri

Uzman Desteği Alın

Ankilozan Spondilit Tedavi Merkezleri

Ankilozan spondilit tedavi merkezleri, ankilozan spondilit belirtileri, ankilozan spondilit egzersizleri. Ankilozan spondilit tedavi merkezleri hakkında.

Ankilozan spondilit tedavi merkezleri hakkıda yazılmış bilgi amaçlı makale. Ankilozan spondilit tedavi merkezleri çeşitlerinden size bitkisel tedavi merkezinden bahsedelim. 1001 Naturel Bitkisel Tedavi Merkezi ankilozan spondilit tedavisinde devrim yaratmış ürünleri ile sizleri bekliyor. 1001 Naturel Bitkisel Tedavi Merkeze ulaşmak için sadece bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. 1001 Naturel Bitkisel Tedavi Merkezinin tavsiye ettiği ankilozan spondilit seti içeriği ve faydaları makalenin devamında yer almaktadır.

Öncelikle kısaca ankilozan spondilit hakkında bilgi verelim.

Ankilozan Spondilit Nedir

Ankilozan spondilit, omurgada hareket kısıtlılığına neden olan iltihaplı bir romatizma hastalığıdır. Yaklaşık her yüz kişiden 1’inde görülür.

Hastalığa bağlı omurgaya esneklik sağlayan bağların ardışık kemikleşmesiyle, omurga adeta alçıya alınmış gibi sabitlenir. Bu da kişide bel ve boyun hareketlerinde kısıtlanmaya ve öne doğru kamburluğa neden olur. Daha ileri evrelerde, boyun hareketlerindeki ciddi kısıtlanmayla, baş hareket edemez, görüş alanı daralır ve kişi ancak tüm vücudunu çevirerek başına yön verebilir.

Ankilozan Spondilit için Şifalı Bitkiler

Ekinezya

Ekinezya, romatizma ve artrit vakalarında uygulanan tedaviye destek veriyor. Hastalığa neden olan mikro organizmaların insan vücudunda çoğalmasını zorlaştırıyor. Alerjik reaksiyonları önlüyor. (kaynak:ebitki com)

Kuşburnu

Kuşburnu, vücutta olan iltihaplı hastalıklarda yararlı etkileri vardır. Romatizmal ağrıların giderilmesinde, dejeneratif eklem hastalığı olan eklem kireçlenmesinin tedavisinde tüketilebilir. Hastalarda eklem ağrılarını dindirir. Kuşburnu çekirdeğindeki ve kabuğundaki bir maddeyle vücuttaki iltihabi reaksiyonları engeller. (kaynak:kusburnu gen tr)

Çörekotu Yağı

Çötrekotu yağı, iltihaplı vakalarda iltihap engelleyici olarak kullanılabilir. Romatizmal hastalıklar. (kaynak:sagliksifa com)

Zerdeçal

Zerdeçal, pek çok iltihap türü için kullanılabilir. Zerdeçal iltihaba karşı düzenli kullanıldığında 2 hafta gibi kısa bir süre içinde şikayetler büyük oranda azalacaktır. (kaynak:iltihap gen tr)

Zencefil

Zencefil, Hindistan’da ağrı kesici ve iltihap önleyici özelliği ile yaygın bir şekilde kullanılan mucizevi bir bitkidir. İltihap sorunu olan hastalar zerdeçalı düzenli olarak kullandığında iltihap nedeni ile oluşan şikayetlerinde %75-80’e varan azalmalar yaşanacaktır. (kaynak:iltihap gen tr)

Ginseng

Ginseng, zehirlenme ve iltihaplanmada toksinleri etkisiz kılar. (kaynak:mucizekarisim com)

Mango

Mango, kandaki iltihap ve mikroplara karşı ilaç vazifesi görerek kanı temizler. (kaynak:bilgibaba org)

Köpek Balığı Kıkırdağı

Köpek balığı kıkırdağı, yapısındaki kondroitin sülfat ve glukozamin ile eklem iltihabında pozitif etkiler göstermektedir. Osteoporozda (kemik erimesi) önleyici etkiye sahiptir. (kaynak:saglikvakti com)

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.